04/ Pozostałe zabezpieczenia fizyczne

Decydując się na rozwiązania z rodziny Smart Keeper, mają Państwo możliwość zyskania przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie. Rozwiązania Smart Keeper są bardzo proste w montażu i rzadko kiedy wymagają jakiejkolwiek dodatkowej wiedzy – ich serwisowanie praktycznie nie istnieje, brakuje też kosztów dodatkowych utrzymania systemu.

W naszej ofercie znajdują się także dodatkowe dedykowane urządzenia od producenta, które uzupełniają serię produktów z kategorii blokad. Najważniejszy z nich to uniwersalny klucz, za pomocą którego możliwe jest odblokowanie nawet kilkunastu różnych zabezpieczeń.

A) E-SATA, HDMI Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

B) USB 3.1 Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

C) Mobile Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

D) ODD Lock

Blokada ODD zapobiega niechcianemu dostępowi do napędów optycznych

Zabezpieczenie przed niechcianym dostępem do napędów optycznych

ODD Lock (Model: CSK-OL10)

Zastosowanie• Większość komputerów i serwery
Charakterystyka
Zalety
Certyfikaty
Wymary
Pliki do pobraniaKarta ProduktowaInstrukcja Instalacji
diver

Stosując w swojej firmie czy instytucji rozwiązania z rodziny Smart Keeper, naturalnym może stać się problem nadmiernej ilości blokad i zbyt dużej liczby kluczy dedykowanych do tychże zabezpieczeń. Decydując się na uniwersalny klucz, zyskujemy możliwość zaprogramowania w jednym urządzeniu nawet kilkunastu różnych, indywidualnych kluczy bezpieczeństwa do portów znajdujących się w naszym posiadaniu.

Pracownicy w naszej firmie udzielą nie tylko porad z zakresu porównania i zestawienia oferty ze sobą, ale również zaprezentują, jak konkretne urządzenia sprawdzają się w praktyce.

Masz pytania na temat produktów Smart Keeper?

Bezpieczeństwo nie jest dziełem przypadku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.