04/ Pozostałe zabezpieczenia fizyczne

Decydując się na rozwiązania z rodziny Smart Keeper, mają Państwo możliwość zyskania przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie. Rozwiązania Smart Keeper są bardzo proste w montażu i rzadko kiedy wymagają jakiejkolwiek dodatkowej wiedzy – ich serwisowanie praktycznie nie istnieje, brakuje też kosztów dodatkowych utrzymania systemu.

W naszej ofercie znajdują się także dodatkowe dedykowane urządzenia od producenta, które uzupełniają serię produktów z kategorii blokad. Najważniejszy z nich to uniwersalny klucz, za pomocą którego możliwe jest odblokowanie nawet kilkunastu różnych zabezpieczeń.

A) E-SATA, HDMI Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

B) USB 3.1 Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

C) Mobile Lock

(NIEBAWEM DOSTĘPNY)

D) ODD Lock

Blokada ODD zapobiega niechcianemu dostępowi do napędów optycznych

ODD Lock (Model: CSK-OL10)

Zastosowanie• Większość komputerów i serwery
Charakterystyka
Zalety
Certyfikaty
Wymary
Pliki do pobraniaKarta ProduktowaInstrukcja Instalacji
diver

Stosując w swojej firmie czy instytucji rozwiązania z rodziny Smart Keeper, naturalnym może stać się problem nadmiernej ilości blokad i zbyt dużej liczby kluczy dedykowanych do tychże zabezpieczeń. Decydując się na uniwersalny klucz, zyskujemy możliwość zaprogramowania w jednym urządzeniu nawet kilkunastu różnych, indywidualnych kluczy bezpieczeństwa do portów znajdujących się w naszym posiadaniu.

Pracownicy w naszej firmie udzielą nie tylko porad z zakresu porównania i zestawienia oferty ze sobą, ale również zaprezentują, jak konkretne urządzenia sprawdzają się w praktyce.

Masz pytania na temat produktów Smart Keeper?

Bezpieczeństwo nie jest dziełem przypadku.